Mbahen garat komunale të matematikës për shkolla të mesme

Në shkollën e mesme u realizuan garat komunale të matematikës për shkolla të mesme. Pjesëmarrës ishin gjithsej 11 nxënës nga viti i parë deri në vitin e katërt.

Nxënësit që treguan rezultate të kënaqshme, do te kualifikohen në gara rajonale, të cilat mbahen me 19.02.2017.

I falënderohemi ekipin të profesorëve që u angazhuan për mbarëvajtjen e garave dhe përkthimin e detyrave për të gjitha vitet.

Suksese te mëtutjeshme!

Shpërndaje në:

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *